Fiskars kar küreği

Başlangıçta, Fin şirketi Fiskars, metal işleme ve üretimi ile uğraşıyordu. Savaş sırasında savunma departmanında çalıştı. Artık marka, küresel bir bahçe aletleri ve diğer ev eşyaları üreticisi olarak tanınıyor. Fiskars kar küreği, güvenilirliği 25 yıllık üretici garantisi ile onaylanan özel bahçelerin ve sürücülerin sahipleri arasında çok popülerdir.

Fiskars kar küreme ekipmanının model yelpazesi ve tasarım özellikleri

Kışın başlamasıyla birlikte, her şey pahalı bir şekilde karla kaplandığında, küreklere talep vardır. Bu araç sadece çevredeki alanı temizlemek için değil, aynı zamanda sürücüler için de talep görüyor. Bagajda yatan kısa saplı Fiskars kompakt kar küreği, sürücünün arabasını kardan kurtarmasına yardımcı olacak.

Önemli! Fiskars, tüketiciye geniş bir kar küreme ekipmanı yelpazesi sunar. Ürün yelpazesi, sürtünmeli sıyırıcılar, geleneksel kürekler ve katlanır kepçeleri içerir.

Fiskars araba kürekleri her sürücünün hayalidir. Kışın başından sonuna kadar bu alet her zaman arabanızın bagajında ​​olmalıdır. Özel tutamak, bunu sorunsuz bir şekilde yapmanızı sağlar. Kürek hafiftir, kompakttır ve ellerinize rahatça oturur. Alet, kadın bir sürücü için bile çalışmak için uygundur. Derin alüminyum alaşımlı kepçe, tek seferde büyük bir kar kavrama sağlar. Islak kar kepçeye yapışmadığından, çözülmenin başlangıcında bile aletle çalışmak rahattır.

Avluları, düz çatıları ve diğer geniş alanları temizlemek için üretici, geleneksel kepçeler ve sıyırıcılar ile özel SnowXpert serisinden aletler sunmaktadır.TM... Bütün kar küreme envanter sadece alüminyum kulplarla mevcuttur. Çok hafif ve dayanıklıdırlar. Rahat çalışma için kulplar plastik kaplamadır. Yeni SnowXpert serisinin özelliğiTM kepçe tasarımıdır. Polipropilen çalışma kısmı çelik takviyeye sahiptir. Güçlü çubuklar, kepçenin güçlü mekanik stres altında bükülmesine izin vermez.

Önemli! Güçlendirilmiş kepçenin hizmet ömrü, geleneksel alüminyum alaşımlı bir kepçenin 3 katıdır.

Kar küreğine genel bakış

Geniş çeşitliliği nedeniyle tüm fiskars kar küreme ekipmanlarına bakmak imkansızdır. Şimdi, tüketici arasında talep gören en yaygın modelleri vurgulamaya çalışacağız.

Fiskars 143060

Kürek modeli 143060, yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır. 162,2 cm uzunluğundaki sap, siyah plastik ile kaplanmıştır. Koruyucu katman, şiddetli donda bile çıplak elle dokunmak hoştur. Plastik, eldivensiz çalışmanız gerekiyorsa, elinizin vücudunun donmasını önlemenizi sağlar. Alet ağırlığı - 1,7 kg. Islak kar pratikte kepçeye yapışmaz.

Video, 143060'a genel bir bakışı gösterir:

Fiskars 141001

Model 141001, plastik kepçeler arasında başı çekiyor Alet aynı şekilde 131 cm uzunluğunda güçlü bir alüminyum sapa sahip.Koruyucu tabaka yumuşak turuncu plastik kaplamadan yapılmıştır. Sap üzerindeki geniş plastik uç, eldivenli el ile rahat bir tutuş sağlar. Güçlendirilmiş polipropilenden yapılmış 35 cm genişliğinde kepçe. Takım ağırlığı - 1,4 kg.

Fiskars 141020

Kürek Fiskars 141020, Snow Light serisine aittir. Alet, sürücüler için özel olarak tasarlanmıştır. Kepçe ve tutamak alüminyumdan yapılmıştır. Sap, rahat bir tutuş sağlayan bir uca sahiptir. Sap, siyah yumuşak plastikle kaplanmıştır. Kürek uzunluğu 71,5 cm, kepçe genişliği 25,5 cm'dir.Takım ağırlığı - 750 g.

FISKARS SnowXpert ™ 143001

Kar küreme ekipmanı modeli SnowXpert serisine aittirTM... Sap, turuncu plastik kaplamalı yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır. Geniş uç, kalın bir eldivende elle tutmaya izin verir. Kepçe dayanıklı polipropilenden yapılmıştır ve çelik çubuklarla güçlendirilmiştir. Alet uzunluğu - 152 cm, kepçe genişliği - 53 cm Ağırlık - 1,6 kg.

Fiskars 143020

Sürtünmeli kazıyıcı, büyük kar katmanlarıyla rahat ve zahmetsizce başa çıkmanıza izin verir. U şeklindeki metal tutamak, iki kişi için tutması rahattır. Kova, dayanıklı, vakumla şekillendirilmiş plastikten yapılmıştır. Çelik kenar, çalışma parçasını hızlı aşınmaya karşı korur. Sürükle ağırlığı - 4,1 kg, uzunluk - 150 cm Kova genişliği - 72 cm.

Sonuç

Pek çok tüketici için Fiskars kar küreme ekipmanının maliyeti, Çin aletiyle karşılaştırıldığında karşılanamayabilir. Ancak Fin küreklerinin bir sezondan fazla süreceği, ancak 25 yıla kadar sürdüğü gerçeği göz önüne alındığında, fiyatları oldukça haklı.

Geri bildirimde bulunun

Bahçe

Çiçekler

İnşaat